nadpis, 22kB
 
 
 

  ÚVOD

  GDPR

  KONTAKTY

  AKTUALITY

  SBOROVÝ PROGRAM

  SBOROVÉ VÝLETY

  KÁZÁNÍ

  DĚTI

  HISTORIE SBORU

  FARÁŘI SBORU

  FOTOGALERIE

  ODKAZY

 
 
 
 
spodní rám

POSLOUPNOST FARÁŘŮ

jménofunkční obdobífunkce místo
Jan Sláma (*1906) 1. 1. 1947 - 31. 7. 1949farář Děčín
Zdeněk Jokl (*1921) 4. 9. 1949 - 31. 3. 1952farář Děčín
Bohuslav Pípal (*1926) 1. 5. 1950 - 30. 11. 1951vikář Děčín
František Hanák (*1923) 1. 6. 1952 - 31. 10. 1954farář Děčín
Amos Jeschke (*1929) 1. 12. 1952 - 30. 4. 1957vikář Děčín
  Jarmila Jeschkeová (*1929) 1. 1. 1953 - 1. 12. 1953diakonka Děčín
Jarmila Jeschkeová (*1929) 1. 12. 1953 - 20. 10. 1956vikářka Děčín
Pavel Pellar (*1932) 1. 12. 1956 - 15. 2. 1959vikář Benešov n. Pl.
Renatus Schiller (*1923) 1. 5. 1957 - 30. 6. 1969farář Děčín
Jaroslav Vetter (*1935) 15. 3. 1959 - 30. 11. 1961vikář Benešov n. Pl.
Jiří Altynski (*1920) 15. 8. 1969 - 29. 2. 1972farář Děčín
Karel Čejka (*1905) 1. 3. 1972 - 31. 1. 1975farář Děčín
Petr Čapek (*1936) 1. 2. 1975 - 31. 8. 2013farář Děčín
Tomáš Matějovský (*1964) 1. 9. 2013 - dosudfarář Děčín